promnice.com.pl

Blog o lifestylu, biznesie i urodzie.

Fiolki szklane laboratoryjne
Lifestyle

Fiolki szklane laboratoryjne – poznaj ofertę ITS SCIENCE

Dla prawidłowego przebiegu oraz wiarygodnego wyniku badań jakości wody kluczowe znaczenie ma eliminacja wszelkiego typu potencjalnych czynników, które mogłyby negatywnie wpłynąć na prawidłowość przeprowadzanych testów. Aby zapobiec ewentualnym nieścisłościom oraz błędom pomiarowym należy wykorzystywać narzędzia analityczne i materiały eksploatacyjne pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych światowych producentów, posiadających wszystkie wymagane prawem w danej branży certyfikaty.

ERA Waters – najwyższa światowa jakość potwierdzona certyfikatami

ERA Waters to światowy lider w dziedzinie wytwarzania najwyższej klasy fiolek szklanych i polietylenowych przeznaczonych do zastosowania w branży farmaceutycznej, chemicznej i w przemyśle spożywczym, czyli wszędzie tam, gdzie bezwzględnie wymagana jest maksymalna precyzja pomiaru oraz rzetelność i wiarygodność uzyskanych wyników.

Fiolki polietylenowe 60 ml

Polietylenowe fiolki laboratoryjne o pojemności 60 ml marki ERA Waters zostały zaprojektowane do zastosowania w badaniach jakości wody dla celów farmaceutycznych. Dzięki niezwykle niskiej, potwierdzonej niezależnymi certyfikatami zawartości węgla organicznego (<20 ppb TOC) fiolki te doskonale sprawdzają się w analizach TOC w wodzie ultraczystej, zapewniając pełną zgodność z rygorystycznymi wymaganiami branży farmaceutycznej. Wykonane zostały z wysokiej gęstości polietylenu i posiadają szczelne, polipropylenowe zamknięcie z przegrodą o grubości 1,5 mm (silikonową bądź PTFE). W ITS Science fiolki polietylenowe 60 ml są oferowane z teflonowymi nakrętkami i osłonami przeciwpyłowymi, dostępne są również korki z septami.

Fiolki szklane laboratoryjne 40 ml

Szklane fiolki laboratoryjne firmy ERA Waters o pojemności 40 ml to produkt najwyższej światowej klasy, spełniający najbardziej rygorystyczne wymagania i posiadający akredytację zgodnie z normą ISO 17025. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu uzyskano najwyższą spójność wymiarową fiolka do fiolki, co potwierdzają badania przeprowadzone w niezależnych, akredytowanych laboratoriach. W efekcie fiolki szklane laboratoryjne ERA Waters zapewniają najwyższą możliwą do uzyskania w warunkach laboratoryjnych wiarygodność wyników przeprowadzanych przy ich użyciu analiz jakości wody. ITS Science oferuje fiolki szklane 40 ml ERA Waters z teflonowymi nakrętkami i osłonami przeciwpyłowymi, a w razie potrzeby dostępne są także korki z septami.

ITS Science – najwyższej klasy materiały eksploatacyjne i wyposażenie laboratoriów

ITS Science od wielu lat specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu profesjonalnego wyposażenia oraz materiałów eksploatacyjnych do laboratoriów i różnego typu placówek badawczych. Wszystkie urządzenia i produkty dostępne w ofercie ITS Science spełniają najbardziej rygorystyczne normy międzynarodowe. W razie potrzeby istnieje także możliwość zaprojektowania i wyprodukowania specjalistycznego sprzętu zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącą ofertą ITS Science, którą można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.itsscience.pl/.