promnice.com.pl

Blog o lifestylu, biznesie i urodzie.

podziękowania za współpracę
Lifestyle

Podziękowania za współpracę

Ogólne „dziękuję za wszystko” brzmi jak banał. W najgorszym przypadku sprawiasz wrażenie, że nie wiesz dokładnie, za co dziękujesz! Może to być frustrujące dla pracowników. Twoje podziękowanie ma o wiele większe znaczenie, jeśli odniesiesz je do konkretnych usług.

Jeśli chodzi o podziękowania za współpracę „mniej znaczy więcej” nie ma zastosowania: dobre wyniki zawsze zasługują na uznanie. Ale szczególnie duże gesty szybko tracą swój efekt, jeśli są używane zbyt często.

Właśnie z tego powodu okresy takie jak Boże Narodzenie lub koniec roku są dobrą okazją do podziękowania swoim kolegom – ale zwłaszcza z rozluźnieniem pomiarów koronowych, początkiem bardziej zrelaksowanego lata z poczuciem normalności. W takich momentach wielu z nas przegląda ostatnie kilka miesięcy. Wracamy myślami do dobrych czasów – a dzięki udanemu podziękowaniu za Twój zespół sprawisz, że te chwile będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

To nie muszą być tylko słowa podziękowania! Istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz podkreślić swoje podziękowania. Osobiście napisana lub podpisana karta jest do tego dobrą opcją. Dzięki temu Twoi pracownicy mogą czytać Twoje słowa w kółko i być szczęśliwymi za każdym razem. Lub wyrażasz podziękowania prezentem. Ważne jest tutaj, aby nikt nie został pominięty.

Dobre pomysły na to są więc podobnymi prezentami dla wszystkich kolegów; a w przypadku mniejszych zespołów, osobisty prezent dla poszczególnych pracowników. Upewnij się, że prezenty mają podobną wartość, aby nikt nie czuł się nierówno traktowany. Budżet zależy oczywiście od Ciebie, ale pamiętaj, że zbyt drogi prezent może być niewygodny dla niektórych pracowników.

Przeczytaj więcej na buzzz.pl